آخرین مطالب

Protective Clothing on Demand

Protective Clothing on Demand

اردیبهشت ۱۴۰۰

The future of clothing is functional. And protective apparel are the best functional clothes known so far. Everyone loves the advanced functionalities of protective wear. Brands, retailers, consumers, industries, and even governments, all are embracing protective wear like never before. As today's generation is more conscious of safety and wellness, protective wear is gradually becoming a priority

غلظت دهنده های چاپ در نساجی

غلظت دهنده های چاپ در نساجی

فروردین ۱۴۰۰

امروزه انواع مختلفی از غلظت دهنده های طبیعی، مصنوعی و امولسیونی در صنایع نساجی بکار می روند. هر کدام از این نوع غلظت دهنده های چاپ نساجی کاربردهای خود را دارا بوده و بر اساس فاکتور های مختلفی از جمله نوع پارچه ، چاپ ، رنگ مصرفی ،کاربرد نهایی و قیمت تمام شده و غیره برای استفاده انتخاب می شوند.

شرکت کنندگان نمایشگاه نساجی تهران 1399

شرکت کنندگان نمایشگاه نساجی تهران 1399

اسفند ۱۳۹۹

بالاخره نمایشگاه نساجی تهران یا همان ایران تکس 99 با تمام اما ، اگرهای پیرامونی، ناشی از پاندمی کرونا در تاریخ 19 تا 22 بهمن ماه 1399 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد .

نمایشگاه بین المللی نساجی تهران (ایران تکس 99)

نمایشگاه بین المللی نساجی تهران (ایران تکس 99)

بهمن ۱۳۹۹

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی ،مواد اولیه ،منسوجات خانگی و ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی در بهمن ماه سال 1399 برگزار می گردد .

رنگ های راکتیو Reactive Dyes

رنگ های راکتیو Reactive Dyes

بهمن ۱۳۹۹

رنگزاهای (رنگینه ، رنگ )راکتیو یکی از مهمترین رنگ های نساجی می باشند که به دلیل کیفیت بالای این رنگزا در مقایسه با دیگر رنگهای نساجی (رنگ مستقیم) از تقاضای بسیار زیادی در بازار برخوردارند . راکتیو ها دارای شفافیت بسیار بالا و همچنین خواص ثباتی بسیار خوبی مانند ثبات شستشویی ،تعرق بدن ،مالشی و نوری می باشند و امروزه در دنیا حجم بسیار زیادی از راکتیو ها در کشور های هند ، چین و کره تولید و به دنیا صادر می گردد . در این مقاله با رنگزای های راکتیو و انواع آنها بیشتر آشنا خواهیم شد .

الیاف پنبه

الیاف پنبه

دى ۱۳۹۹

Cotton Fibers الیاف پنبه ، گیاهی طبیعی و از پر مصرف ترین الیاف طبیعی در دنیا و در صنعت نساجی می باشد . این محصول یکی از محصولات استرتژیک در دنیا می باشد و کشورهای ، امریکا ، چین ،هند و مصر از بزرگترین کشور های تولید کننده آن در دنیا می باشند .

تکمیل فرآورده های نساجی و رنگرزی(جلد 2)

تکمیل فرآورده های نساجی و رنگرزی(جلد 2)

دى ۱۳۹۹

کتاب تکمیل فرآورده های نساجی و رنگرزی(جلد دوم ) :شامل الیاف سلولزی ، حیوانی و مصنوعی و در ادامه انواع روشها و فرایندهای مورد استفاده در نساجی و رنگرزی می باشد .

رنگ سال 2021 کدام است ؟

رنگ سال 2021 کدام است ؟

آذر ۱۳۹۹

طبق روال هر ساله شرکت پنتون ، فعال در زمینه رنگ و مد ، رنگ امسال را انتخاب و معرفی کرد . این شرکت همانطور که می دانیم رنگ آبی کلاسیک را برای سال 2020 معرفی نمود ، اما برای سال 2021 با توجه به رویدادهای اتفاق افتاده در سال جاری مانند پاندمی کرونا ، از دو رنگ زرد و طوسی بصورت مشترک برای سال 2021 نام برده است .

تکمیل فرآورده های نساجی و رنگرزی (جلد 1)

تکمیل فرآورده های نساجی و رنگرزی (جلد 1)

شهریور ۱۳۹۹

کتاب تکمیل فرآورده های نساجی و رنگرزی ، جلد اول ، در جلد اول کتاب اطلاعات کاملی درباره الیاف طبیعی و مصنوعی و همچنین انواع روش های مختلف رنگرزی شرح داده شده است.

کتاب رنگرزی و چاپ پوست تا چرم

کتاب رنگرزی و چاپ پوست تا چرم

دى ۱۳۹۹

کتاب رنگرزی و چاپ پوست تا چرم ، به ارائه اطلاعات و روشهای مختلف جهت فرآوری پوست و چرم از ابتدا تا مراحل پایانی فرایند کار می پردازد .

همه حقوق این سایت متعلق به نساجان - nasajan می باشد طراحی و اجرا: نگاه حرفه ای
ثبت شرکت شما
ثبت آگهی شما
تماس با ما